M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Nolikums šeit:

PIRMAIS APLIS

         
               
1. Grobiņa            
2. Gavieze            
3. Kraukļi            
4. Bārta            
5. Fēnikss            
6. OGA            
               
  Datums   Laiks Komandas     Rezultāts
               
  24.11.2016   20.00 Grobiņa : Oga    93 - 59
               
  25.11.2016   19.00 Kraukļi : Bārta    52 - 76
      20.30 Gavieze : Fēnikss    44 - 61
               
               
  01.12.2016   20.00 Grobiņa : Gavieze    83 - 52
               
  02.12.2016   19.00 OGA : Bārta    57 - 82
      20.30 Fēnikss : Kraukļi    126 - 81
               
               
  08.12.2016   20.00 OGA : Gavieze    72 - 65
               
  09.12.2016   19.00 Kraukļi : Grobiņa    70 - 93
      20.30 Bārta : Fēnikss    88 - 87
               
               
   13.12.2016  20.00 OGA  : Fēnikss    50 - 114
               
   15.12.2016  20.00  Bārta : Grobiņa    61 - 62
               
   20.12.2016  20.00  Gavieze : Kraukļi    78 - 72
               
               
   22.12.2016 20.00 Fēnikss : Grobiņa    53 - 66
               
   27.12.2016  20.00  Bārta : Gavieze    80 - 62
               
   29.12.2016  20.00  Kraukļi : OGA    51 - 85

 

                     
                     
  OTRAIS APLIS                
                     
                     
  Datums Laiks Komandas     Rezultāts      
                     
  05.01.2017 20.00 Grobiņa : Oga    77 - 69      
                     
  06.01.2017 19.00 Kraukļi : Bārta    81 - 46      
    20.30 Gavieze : Fēnikss    68 - 78      
                     
                     
  12.01.2017 20.00 Grobiņa : Gavieze    99 - 58      
                     
  13.01.2017 19.00 OGA : Bārta    57 - 72      
    20.30 Fēnikss : Kraukļi    106 - 48      
                     
                     
  19.01.2017 20.00 OGA : Gavieze    42 - 61      
                     
  20.01.2017 19.00 Kraukļi : Grobiņa    61 - 84      
    20.30 Bārta : Fēnikss    79 - 64      
                     
                     
  26.01.2017 20.00 Bārta : Grobiņa    76 - 52      
                     
  27.01.2017 19.00 OGA : Fēnikss    52 - 89      
    20.30 Gavieze : Kraukļi    56 - 65      
                     
                     
                     
  02.02.2017 20.00 Fēnikss : Grobiņa    66 - 69      
                     
  03.02.2017 19.00 Bārta : Gavieze    20 - 0      
    20.30 Kraukļi : OGA    68 - 70      
                     
                     
                     
  10.02.2017  19.00 Bārta  : OGA    78 - 57      
     20.30 Grobiņa : Fēnikss    58 - 83      
                     
  17.02.2017 19.00 Spēle par 3 vietu  OGA  :  GROBIŅA      
    20.30 FINĀLS    FĒNIKSS  :  BĀRTA      
                     
    21.30 APBALVOŠANA            
                     
  • Grobiņas sporta centrs

    Links
  • Sports novadā

    Links
  • Liepājas rajona sporta skola

    Links
  • Mūsu facebook lapa

    Links