M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

vikinga kauss1“Vikinga kauss 2017” pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

Sestdien, 27. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tika aizvadītas spēka, izturības un ātruma sacensības “Vikinga kauss 2017”, kurās kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits (53 atlēti) no visas Latvijas gan vīriešu, gan komandu klasē.  

 

 

Šāds sporta pasākums Grobiņā norisinājās jau ceturto reizi. Pirms gada pirmo reizi sacensības norisinājās komandu ieskaitē un ņemot vērā lielo atsaucību, tās tika organizētas arī šogad, kas kopumā pulcēja deviņas komandas jeb 36 sportistus.

Kopumā visiem dalībniekiem sevi bija jāpierāda trijos uzdevumos jeb WOD (workout of the day) gan sporta klasē vīriešiem, gan komandu ieskaitē. Kā ierasts šāda veida sacensībās, dalībniekiem bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem, izmantojot gan personīgo svaru, gan svaru bumbas, riepas un citus priekšmetus. Par visspēcīgāko un izturīgāko sporta klasē vīriešiem kļuva Rīgas atlēts Jānis Zomerovskis, kurš uzvaru izrāva tikai izšķirošajā trešajā uzdevumā, lai gan pirmo trīs vietu ieguvējiem sacensību noslēgumā bija vienāda punktu summa. Pateicoties nolikuma punktam 2. vietā ierindojās Armands Zvirbulis, bet 3. pozīcijā Liepājas pārstāvis Mareks Pērkons.

Līdzīgi kā sporta klasē vīriešiem, arī komandu klasē labākie izrādījās rīdzinieki „CF Sport Factory” (Gundega Stepanova, Kristīne Lipiņa, Gundars Lipiņš, Rolands Kravcovs), kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, „Power House” un CF „Ogre” sportistus.

“Vikinga kauss 2017” ātrākie dalībnieki saņēma balvas un kausus, kuras bija sarūpējuši vietējās pilsētās namatēvi. Organizēšanas darbus šajā pasākumā, līdzīgi kā iepriekšējos gados, uzņēmās Grobiņas Sporta centrs sadarbībā ar Reini Garkalnu un sporta klubu “CF Liepāja” pārstāvjiem.

Atgādinām, ka sporta klubs “CF Liepāja" savu darbību uzsāka pirms nepilniem pieciem gadiem, ikvienam piedāvājot mainīgu augstas intensitātes funkcionālo treniņu, kas ar savu specifiku ir pārliecinājis miljoniem cilvēku visā pasaulē.

“Vikinga kauss 2017” sacensību rezultāti (27.maijs):

Sporta klase vīriešiem

1.vieta            Jānis Zomerovskis (11 punkti)
2.vieta            Armands Zvirbulis (11 punkti)
3.vieta             Mareks Pērkons (11 punkti)
4.vieta             Jānis Jurgelevičs (13 punkti)
5.vieta             Aivis Ašmanis (15 punkti)
6.vieta             Artis Vecumnieks (16 punkti)
7.vieta             Artis Mierklans (20 punkti)
8.vieta             Deniels Miltiņš (20 punkti)

Komandu klase

1.vieta             Sport Factory (6 punkti)
2.vieta             Power House (7 punkti)
3.vieta             CF Ogre (10 punkti)
4.vieta             Crossfit Jugla Force (13 punkti)
5.vieta             CF OZO (14 punkti)
6.vieta             Power House (20 punkti)
7.vieta             CF Liepāja (20 punkti)
8.vieta             Karaliskie Vilki (21 punkti).

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

Uzmanību bērnu un jauniešu futbola grupu audzēkņu vecāki!

futbolsCienījamie futbolistu vecāki!

Liepājas rajona sporta skola un Grobiņas sporta centrs, jūs aicina piedalīties vecāku sapulcē (visu vecuma futbolistiem). 15.martā plkst. 18.00, Grobiņas mākslas un mūzikas skolā, M.Namiķa iela 19, Grobiņā.

Par aktīviem un veseliem novada iedzīvotājiem

 eiropas sav

Grobiņas novada dome uzsākusi aktīvu Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Grobiņas novada vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilaksi” īstenošanu. Projekta īstenošanas ilgums ir līdz 2019. gada beigām. Tā mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem Grobiņas novada iedzīvotājiem, jo īpaši 1583 teritoriālās, sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, kā arī paaugstināt veselīgi nodzīvoto mūža gadu rādītāju, īstenojot deviņas projekta darbības. Projekta ietvaros plānotajās darbībās piedalīties aicināts ikviens Grobiņas novada iedzīvotājs.

Lasīt tālāk...

Ar š.g. 1.septembri izmaiņas darba laikā!

sporta centrs- pirmdienās un piektienās no 10:00 līdz 22:00               

- otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8:00 līdz 22:00

- sestdienās no 10:00 līdz 17:00

 - svētdienās - brīvs

 

 

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.