M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

Grobinas rogainings plakats

Rezultāti 3 h šeit:

Rezultāti 6 h šeit:

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Sacensību nolikums šeit

Svētdien, 4. jūnijā, Grobiņā pirmo reizi norisināsies orientēšanās sacensības – rogainings. Dienu pēc pašvaldību vēlēšanām būs lieliska iespēja izvēdināt galvu un doties pastaigā, skrējienā par meža stigām, jaunaudzēm, celiņiem, kuru malās atrodas gan vēja ģeneratori, gan skaisti apstrādāti lauki, mazliet izbaudīt varēs arī pilsētvidi Grobiņā. Tas viss trīs vai sešu stundu garumā ar startu pie Grobiņas sporta centra.

Kas tad īsti ir rogainings? Tas ir komandu orientēšanās sporta veids īpaši garā distancē apvidū. Komandā ietilpst 2 – 5 dalībnieki, kuri kontrolpunktus apmeklē pēc savas izvēle noteiktā laika posmā. Komandu uzdevums ir brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību iegūstot pēc iespējas vairāk ieskaites punktu, kurus iegūst apmeklējot kontrolpunktus. Kontrolpunktu ir dažādu ieskaites punktu vērtība. Komandas, kuras dalās vairākās vecuma grupās pēc vecuma un dzimuma, tiek vērtētas pēc iegūto punktu summas.

Tiekamies 4. jūnijā pie Grobiņas sporta centra M. Namiķa ielā 2b, Grobiņā. Starts pulksten 11.00

Plašāka informācija par sacensību norisi www.grobinasports.lv

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

Uzmanību bērnu un jauniešu futbola grupu audzēkņu vecāki!

futbolsCienījamie futbolistu vecāki!

Liepājas rajona sporta skola un Grobiņas sporta centrs, jūs aicina piedalīties vecāku sapulcē (visu vecuma futbolistiem). 15.martā plkst. 18.00, Grobiņas mākslas un mūzikas skolā, M.Namiķa iela 19, Grobiņā.

Par aktīviem un veseliem novada iedzīvotājiem

 eiropas sav

Grobiņas novada dome uzsākusi aktīvu Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Grobiņas novada vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilaksi” īstenošanu. Projekta īstenošanas ilgums ir līdz 2019. gada beigām. Tā mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem Grobiņas novada iedzīvotājiem, jo īpaši 1583 teritoriālās, sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, kā arī paaugstināt veselīgi nodzīvoto mūža gadu rādītāju, īstenojot deviņas projekta darbības. Projekta ietvaros plānotajās darbībās piedalīties aicināts ikviens Grobiņas novada iedzīvotājs.

Lasīt tālāk...

Ar š.g. 1.septembri izmaiņas darba laikā!

sporta centrs- pirmdienās un piektienās no 10:00 līdz 22:00               

- otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8:00 līdz 22:00

- sestdienās no 10:00 līdz 17:00

 - svētdienās - brīvs

 

 

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.